Переможцями міського етапу еколого-натуралістичного свята
"День зустрічі птахів" стали:
Номінація малюнок:
1 місце - Косован Вікторія 8 кл.
Номінація годівниця:
1 місце - Лебедь Вероніка
В загальному заліку КЗ "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 14 ВМР"
посів 1 місце
01 березня 2021 року відбувся шкільний етап еколого-натуралістичного свята "День зустрічі птахів"
Найактивнішими стали учні 1 класу.
У номінації малюнок перемогу здобули: Косован Вікторія 8 кл., Шматков Антон 7 кл., Бондар Іванна 9 кл, Корзун Анастасія 9 кл., Гаврищук Артем 2 кл.
У номінації шпаківня: Пузекіна Вікторія 4 кл., Шматков Антон 7 кл., Нетеса Ярослав 2 кл.
У номінації годівниця: Лебедь Вероніка 1 кл., Садовий Василь 9 кл., Кравчук Віталій 9 кл.
Переможці у кожній з номінацій будуть захищати честь школи на міському етапі 19.03.21 року.
05 березня 2020 року відбувся шкільний етап екоого-натуралістичного свята "День зустрічі птахів"
Найактивнішими стали учні 2 та 6 класу.
У номінації малюнок перемогу здобули: Косован Вікторія 7 кл., Гриценко Вероніка 2 кл., Жарик Емілія та Юліана 2,7 кл., Шматков Антон 6 кл.
У номінації шпаківня: Сандригось Олександр 6 кл, Шматков Антон 6 кл., Приймаченко Ілля 2 кл.
У номінації годівничка: Околіта Ірина 6 кл, Король Олександр 6 кл., Наконечний Владислав 5 кл, Попенко Ростислав 3 кл.
Переможці у кожній з номінацій будуть захищати честь школи на міському етапі.
День зустрічі птахів 2019!
Міський етап еколого-натуралістичного свята
тести - 2 місце Виногородський Денис, учень 9 класу
шпаківня - 1 місце Осюк Катерина, учениця 7 класу
годівничка - 2 місце Побережний Вʼячеслав, учень 5 класу
малюнок - 2 місце Косован Вікторія, учениця 6 класу
Наша школа посіла 1 загальнокомандне місце у 2019 році
Шкільний етап еколого-натуралістичного свята
"День зустрічі птахів 2019"
Номінація шпаківня:
1 місце - Антонюк Софія 3 кл., Руденко Діана 4 кл.
2 місце - Кравчук Віталій 7 кл., Шматков Антон 5 кл.
3 місце - Богачук Анастасія 4 кл.
Номінація годівничка:
1 місце - Побережний Вʼячеслав 5 кл.,
Гергуш Богданна 1 кл., Кравчук Віталій 7 кл.
2 місце - Богуцький Олександр 2 кл.
3 місце - Івохін Денис, Брушнівський Ярослав, Безпояско Андрій, Тарасюк Андрій 5 кл.
Номінація малюнок:
1 місце - Косован Вікторія 6 кл.,
2 місце - Богатчук Анастасія, Марчук Наталія 4 кл., Чайковська Софія, Тельнюк Владислава, Русанова Анна 3 кл.